Kambarinė gėlė Azalija

13.00 

Gėlių asortimentas priklauso nuo dienos asortimento. Todėl negalime garantuoti pageidaujamų gėlių spalvos pasirinkimo, ypač skubaus pristatymo atvejais.

Neturime

Azalijos (lot. Azalea) – gražios ir Lietuvoje gana populiarios gėlės . Nors šiltesnio klimato regionuose jos auginamos kaip sodo augalai, mūsų šalyje šie krūmeliai randa vietą vazonuose.
Azalijoms reikalinga didelė oro drėgmė ir neaukšta temperatūra, todėl žiemą nereikėtų jų laikyti arti radiatorių. Žiemos metu temperatūra joms turėtų būti 12-15 laipsnių, tačiau pasirodžius pirmiesiems pumpurams, šiai gėlei verta paieškoti šiltesnės vietos. Nors azalijos ir mėgsta šviesą, tačiau mieliau auga išklaidytoje šviesoje. Reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, tad jeigu sugalvosite šį augalą išnešti laukan, paieškokite pavėsingesnės vietos.
Laistyti azalijas paprastai reikia gausiai, tačiau visuomet žiūrėti, kad dirvožemis nebūtų permirkęs. Vandenį azalijos sugeria ne tik per šaknis, bet ir per lapus, todėl galite laistyti augalą ne tik įprastai, tačiau ir apipurkšti vandeniu jo lapus. Purkšti negalima tada, kai gėlė žydi.